kolmapäev, 26. mai 2010

Suvi tuleb!


noniinonii! nii vaikseks kõik on jäänud...
näib, et kõik nokitsevad midagi. loodan, et siis hakkab siia varsti lisaks robinal postitusi tulema.
seekord esinen suurte tekkidega. töömahukas klassitekk õpetajale kingiks on 2 x1,9m ja teine kiiruga tehtud tekk sünnipäevalisele 2x2,2m.
viimasel ajal naudin käsitsi teppimist. nii jääb tekk pehmema tekstuuriga ning endal mugavam tööd teha. jääb ära masinaga "kaklemine". lihtsamal tekil on tepitud vaidi kandi õmblusjoon, keskel ühendavad kihte õmmeldud nööbid.

7 kommentaari:

Köögikata ütles ...

Oi, see õpetaja võib küll õnnelik olla! Mõlemad tekid on väga armsad.

Kuna mina olen täiskohaga aednik mitmehektarilises aias, siis minul suvel küll käsitööks mahti pole. Tegelikult on mul üks tubakakott vaja millalgi enne augusti valmis teha, vast see ikka õnnestub. Küll ma siis seda ka näitan. ;o) Plaanin oma lemmikut, crazy quilti tehnikat.

Ise Hakanud Lillekasvataja ütles ...

Vau! Väga ilusad tekid mõlemad!
Harrastan kah vahest nööpidega teppimist, see on päris lahe. Hästi omapärane jääb!

Aga vaikne jahh. Suvi tuli, mis teha. See-eest plaane on küll! Isegi üks seelik on veel lõpetamisel. Eks kui valmis saan, siis eksponeerin ikka siin ka

piprake ütles ...

Väga armsad tekid!
Endal ka üks vanaema lilleaed pooleli, aga ei tea millal valmis saab.

Sutsuke ütles ...

Vahvad tekid!

Koduhaldjas ütles ...

Köögikata- jõudu tööle! minul on aiatöödega pahasti st. teen hädapärased toimetused suvilas nagu ikka linnainimesed ning siis kreemitan ning ravitsen nahka. aga kuidas sa tubakoti seest teed seda tahaks teada- et tubakas ära ei kuivaks? või teed ümbrise, milles pakk nägusam näib?

Lillekasvataja- nööpidega teppimine on lahe küll. hakkasin otsast külge õmblema, nööpe ning arvulist vajadust eelnevalt arvestamata ning üks hetk avastasin, et päris palju on vaja ja puudu jääb!! siis läks kombineerimiseks ning nööbikarbis tuustimiseks. järeldus- ei saa ikka nii spontaalselt neid asju ajada. peab planeerima :)

Piprake- kui siin vaikus maad hakkab võtma. lisa kasvõi fragment poolikust lilleaiast. lilleaed ongi aeganõudvam pojekt. nõel näppu!

Köögikata ütles ...

Eee, ma teen ikka ühe niisama tavalise kotikese, tibake suurema veel, kuhu nii tubakapakk kui piip ära mahub. Mul tulevad augustis taanlastest sõbrad külla ja see mees tõmbab piipu, aga käib sellega pikalt metsas jalutamas, mingi kilekotikesega nodi kaasas. Siis mõtlesingi, et talle kuluks üks kena kott selleks ära.
Aga ma siin hakkasin mõtlema, et ma oma vöökotti siia üles ei laadinudki, panin ainult oma blogisse, seega te pole võib-olla seda näinudki.

isehakanud lillekasvataja ütles ...

Aga Sa lae kui aega saad!