kolmapäev, 15. aprill 2009

Tekike Austraalias

Vihjasin korra varem, et võtsin juba teist korda osa 4 aastaaja lapitöö vahetusest. Sel korral oli minu “ohver” Tracy Austraalias. Kuna töö jõudis 10 päevaga kängurudemaale, siis saan seda ka siin nüüd esitleda.

Teemaks monokromaatiline seinavaibake (16x16” või 20x20” ehk siis umbes 50cm küljepikkusega) või lauakate.

Väljakutse oli suur, sest minuvärvivalikus on tavaliselt rohelised, kollased ja sinised toonid, aga salasõber eelistas punaseid ja oranž ehk siis sügise toonid. Muidugi selgus siis, et kodus on vastavaid värve vähe. Aga õnneks oli poes midagi sobivat saada. Idee sain ühest talvel ostetud Burda Lapitöö erist. Igatahes peale suurt lõikamist valmistöö, mis mulle endale ka meeldis :)

Suures ärasaatmistuhinas jäi pilt tegemata, aga napsasin selle Tracy lehelt :)

tekk

Kes aga on järgmisest korrast huvitatud, tasub silmad lahti hoida. Kuna praegune vahetus hakkab lõppema ja vaid mõned üksikud tööd on veel teel (sh ka imeilus tekike mulle :) , siis on lootust varsti algavale uuele voorule.

2 kommentaari:

ojake ütles ...

Kas need tööd,mida nii kaugele saadetakse,ei pea olema riiki tutvustavad,või kuidagi Eestiga seotud.Või tutvustavad eestlaste lapitöö eripära.?Kas peale suuruse on mingid muud nõudmised ka?

Egater ütles ...

Enamasti on vahetused temaatilised - eelmisel aastal tegi sama korraldaja aastaaegade teemalisi vahetusi. Mina sain jala ukse vahele viimase ehk sügisega. Suurus onnõue, materjalid ka (eelnevalt pestud puuvillane). Värvi valik on selle õelda, kes teki saab.Nii ka sel korral, kui teemaks oli monokromaatilised lapitööd.
Tööle kaasa saadetakse alati midagi riikitutvustavat - sel korral läks küll ainult šhokolaadid ja kaart, sest kohalik uus asi veel ilmumata.
Kui uus vahetus väljakuulutatakse, siis annan täpsemad nõudmised teada.