kolmapäev, 18. märts 2009

Lelle kangaladu


Täna sai ära käidud Lelles kangalaos. Kas sinna tasuks veel minna? Ma arvan, et jahh. 
Sest kui oled lapitekkide tegija: seal pole küll traditsiooniliste puuvillaste kirjute kangaste valik eriti suur aga hinnad on odavad ja tühjalt sealt ära ei läheks!
Oled kaltsuvaiba kuduja: seal on palju trikotaazist tootmisjääke. Tõesti valik on lai. Ja hinna üle annab seal kaubelda.
Oled koduperenaine, kel' vaja terve maja kiiruse ja odavuse peale ära dekoreerida. Sobib. Voodipesu, kardinakangaid, mööbliriideid, madratseid ja patju, kõike on.
Oled pere-emme, kel' kodus 147 pisikest last, neile plaanis miskit õmmelda? Trikotaazi valik dressipüksteks vai kampsuniteks, T-särkideks vai aluspüksteks oli suur, tohutu suur!
Oled eriti peene käsitöö tegija, sind huvitavad nööbid, ketid, pitsid, narmad, paelad jne. Mine kindlasti! Seal on kraami sinu jaoks!
Aga varuge aega seal tuustimiseks ja valimiseks, tund aega jääb väheks. Ja pange soojalt riidesse, sest laos on teatavasti külm. Meie muudkui võimlesime seal hoolega!

PS; Natalja Narvast saatis mulle teate, et täna, st. 18.-l märtsil olla lapitöötegijate päev!
Spassiiba, Natalja!
Ega siis midagi, võtke pits, sits ja bemberg ja pidage aru ja pühitsegem oma tähtsat ja toredat tööd!wink

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ma käisin seal paar aastat tagasi ja sain 40 eegi eest suure-suure koti täie riide tükke, nii suuremaid kui väiksemaid :)) Käia tasub seal jah kindlasti!!!

Köögikata ütles ...

Oi, palju õnne siis teile!!!!!!!

piprake ütles ...

Meie õega oleme seal Lelles ikka päris tihti käinud. Ja kunagi ei tule tühjalt tagasi, pigem vastupidi, me tuleme sealt suurte kottidega! Soovitan kindlasti teistele ka!!

Koduhaldjas ütles ...

täiendan veidi, et lisaks Lelle laole on neil Tallinnas Veerenni tänaval Nööbimaja taga ka kangaste müük.