reede, 14. november 2008

Märksõnadest ja muust

Kutse lapiklubisse on saanud ka Koffikann! Ootame tema esimest tutvustust!
Tükk aega tagasi läks kutse ka Koduperenaisele kuid tema on praegu oma tööga väga-väga hõivatud, ei teagi millal aega saab rahulikult netis toimetada. Ega pole hullu. Aega on, aasta pikk.

Märksõnadest: 
(pisike selgitus) erinevad tehnikad - kasutaks siis kui jutt käib teemal, millest siin oletatavasti harva juttu tuleb. Näitks kui tegemist on kootud/vilditud/heegeldatud/jne lapitöödega jms.
 (minu nimi) tööd - omaenese tööde ja tegemiste alla
Kui on teemaks mingi lapitehnika, millest arvatavasti ka rohkem juttu tuleb, siis kirjuta märksõnaks see tehnika: näiteks lapimaal, hull lapitöö( crazy quilt), jne
Lohemao tekid - kui kirjutad oma nädala ploki ainetel tehtud tekist/tekkidest
ajalugu - kui kirjutad vanadest aegadest, noh, vanad ajakirjad, muuseumi külastus, leidsid omaenese vanavanaema rõivakirstust miskit huvitavat, vanaaegsed õmblemise meetodid ja stiilid.
käsitöökirjandus - kui arvustad/ tutvustad jms mõnd raamatut või ajakirja

Pane märksõna oma äranägemise järgi ja kui ei oska miskit panna, jäta see kastike tühjaks. Küll ma mingi hetk seda ikka märkan ja kirjutan siis ise miskit.
Ok. Kirjutamiseni!

2 kommentaari:

Koffikann ütles ...

Jaa hea meelega tutvustks ka ennast aga ma ei tea kuidas ma saan seda teha!?

Ise Hakanud Lillekasvataja ütles ...

Kui Sa oled sisse loginud on kuskil NEW POST. Vot kliki sellele, tuleb ette kastike, kuhu siis kirjutadki oma tutvustuse. Kui valmis, siis kastikese all on oranz ja sinine nö. nupuke. Ühega avaldad, teisega võid salvestada mustandina.
Ma jään nüüd praegu arvutisse kui veel küsimusi on.