esmaspäev, 27. oktoober 2008

Sutsuke

Tere!

Liitusin ka Lapiklubiga. Väike tutvustus siis. Nimi on Airi, 27 a noor, mul on imearmas poeg Remi, kes saab varsti juba kolmeseks.

Lapitehnikaga hakkasin tegelema 4 aastat tagasi kui sattusin kogemata lugema kohalikus lehes lapiringi kuulutust ja ka end kirja panin. Põhiliselt teen ma väikseid asju, nt pilte, linikuid, pajalappe.

Poole kohaga käin õmblustsehhis tööl ja seoses sellega tekkis ka suurem huvi rõivaste õmblemise vastu. Pojale sai juba jope tehtud. Mõni aeg tagasi sain võimaluse käia kord nädalas juhendaja käe all õmblemas ja hetkel ongi käsil jope endale :)

Naljakas on mõelda tagasi, kuidas õmblemise huvi on aastatega või tegelt kuudega aina kasvanud ja kasvanud. Kuidas varustus on täienenud, kanga kapp täitunud jne. Mõnus on meenutada esimesi töid ja näha enda mõningast arengut. See annab jälle jõudu edasi minekuks ja julgust uusi asju ette võtta.

Abikaasa käskis sulgudesse kirjutada, et vahest ma ka "hullun" oma õmblemistega:)))

Sutsukese blogi

4 kommentaari:

Lapiliisu ütles ...

Tere tulemast meie sekka Sutsuke :)

Õmblemine ongi hullutav tegevus. Mina ei saa ka tööd pooleli jätta, kui tuhin kord juba sees on. Ikka kasvõi poole ööni.
Diagnoos: krooniline õmblushoolik.

Ise Hakanud Lillekasvataja ütles ...

Tere minugi poolt!
Lisasin Su postitusele Su blogi lingi kah, Sa ise unustasid.
Kui Sa õmblemisehull oled, siis oled vist täiesti õiges kohas. Ma pole ise parem. Ja nüüd siis teame, et Lapiliisu kah selline.
Egas midagi, laseme samas vaimus edasi!

Ise Hakanud Lillekasvataja ütles ...

Panin Sinu blogi lingi ka blogrolli. Aga kahjuks on nii, et Blogger ei loe välja kui Sa Isetegijas uue postituse teed. Kahjuks. Aga äkki teed ise siis meile siia ka väikese postituse kui just lapiteemadel oma blogis sõna võtad? Eks me kõik kirjutame natuke oma tegemistest ka siin aga teiste uusi tegemisi näeme me niigi blogrollis aga Sind üldse mitte.

Koduhaldjas ütles ...

tervitus! no kui mblemine ikka juba süvitsi huvi pakub, kõll siis peagi jätkad sama rada, mis mina ja Liisu. ehk siis õpid rätsepaks :)
jõudu tegemistes!